Wspomnienie Warsztatów Uzdrawianie Relacji

Wspomnienie naszych ostatnich Warsztatów „Uzdrawianie relacji” (tym razem z naszym Ciałem), które w Vitalnym Domku prowadziła dla dziesięciu Kobiet Agnieszka Nawrot.

Więcej o naszej ofercie warsztatowej znajdziesz tutaj.

Tak pracowałyśmy:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Co o warsztatach mówią uczestniczki:

Wspaniała atmosfera, otwartość i zrozumienie pozwalają przechodzić przez „lustra” i Kroczyc nowymi ścieżkami. Polecam wszystkim poszukującym i tym, którzy już znaleźli. Aneta

Cudowne spotkanie w cudownym miejscu. Proszę o jeszcze. Irenka

Niesamowite przeżycia, wspaniała atmosfera, zostałabym na zawsze. Gosia

Inspirujące, niespotykane wcześniej techniki pracy z ciałem. Wielka otwartość Kobiet. Przyjemność obcowania z Nimi, wspólne gotowanie, rozmowy i praca. Iga

Miejsce wspaniałe, gospodyni cudowna. Dzisiejsze spotkanie bardzo mnie zainspirowało do dalszego poznawania siebie i swoich potrzeb, możliwości Dużo pracy ale satysfakcja, spokój i harmonia. Dziękuję.

Pięknie spędzony czas, w gronie cudownych kobiet. Ciągle odkrywam coś nowego o sobie i swoim ciele. Polecam tego rodzaju Warsztaty organizowane przez boską Basię, z mega zdrowym jedzonkiem.

Niezwykle cudowne miejsce-Basi dom-do przeżywania dobrych chwil. Świetny trening terapeutyczny, dzięki wszystkim spotkanym u Basi Kobietom i Agnieszce od której się uczyłyśmy. Dzięki.

Przytulna atmosfera + widok na piękna przestrzeń = mieszanka doskonała!