Kocham!

19-02-2017

Elwira

Cudowne i magiczne miejsce!

24-02-2017

Dobrusia

Tu wyrastają skrzydła. Bardzo kobiece miejsce. Dobra energia wychodzi z każdego kąta. Chce się tu być po prostu być.

24-02-2017

Kasia

Cudowne, magiczne miejsce!

02-10-2016

Anna R.

Serdecznie dziękuję za czas z dala od zgiełku i pędu dnia codziennego! Cudowna okolica, jezioro, przytulny dom, relaks, ciepła atmosfera i pyszne jedzenie … a także ciekawe doświadczenie z kolorami :-) podczas warsztatu koloru i stylu, który prowadziła Basia, właścicielka Vitalnego Domku. Ku mojemu zaskoczeniu, dzięki temu spotkaniu dowiedziałam się, że mam „zimny typ urody”. Okazało się, że piegi i raczej ciemniejsza karnacja, nie są pewnikiem, że mamy ciepłą urodę. Kolory w moim ubiorze, na szczęście dobierałam dobrze ale poznałam jeszcze inne kolorystyczne możliwości, które mogą znaleźć się w mojej garderobie. Z ulgą natomiast, przyjęłam, to że mogę dalej kupować ciuchy w swojej ulubionej czarni ale „rozjaśniać ją przy twarzy” wszelkimi, acz zimnymi kolorami ;-) Basia robi również piękny i delikatny makijaż a na koniec obdarowuje fantastyczną ściągawką, a jaką sprawdźcie same ;-) Serdecznie polecam!

Edyta G.

Właśnie wróciliśmy po tygodniowym pobycie. Bardzo ciepło polecamy. Dzieci i dorośli znajdą tu coś dla siebie, domek jest bardzo przyjazny, urządzony ze smakiem, klimatyczny. A wokół mnóstwo atrakcji dla tych, co chcą uciec od zgiełku miasta.

03-08-2015

Agnieszka

Domek na medal, a w około piękne okolice. Każdy znajdzie coś dla siebie. Trochę spokoju, trochę zabawy… Serdecznie polecam :)

01-08-2015

Michał

Super miejsce…a właściciele bardzo mili.

19-05-2015

Wojciech

Basia, jej stylizacja, jej rady, rozmowy z nią… Aż mi brakuje słów jak opisać jej profesjonalizm i podejście do mojego „przypadku”! Mój styl ubierania nabrał smaku i jestem nareszcie z nim w harmonii! :-) Mega dawka pozytywizmu dla wszystkich! Polecam!

29-06-2015

Joanna

Fantastyczne miejsce, fantastyczni gospodarze :) Szkoda było wyjeżdżać… na pewno wrócimy!

05-07-2015

Piotr