Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 1. Czy mogę przygotować i przechowywać własne jedzenie w Kuchni?
  Tak, do Państwa dyspozycji są 2 kuchnie. Pierwsza znajduje się na parterze i  wyposażona w dużą lodówkę, kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, zmywarkę oraz narzędzia kuchenne. Druga – w suterenie – z kuchenką elektryczną i lodówką.


 2. Czy śniadanie jest wliczone w cenę?
  Śniadania nie są wliczone w cenę. W przypadku chęci zamówienia posiłków – prosimy o kontakt. Polecamy kuchnię wegetariańską i opartą na naszych regionalnych, mazurskich produktach. W okolicy znajdują się liczne, zaprzyjaźnione gospodarstwa, oferujące kozie sery, miody, swojskie wędliny, ryby, jajka i chleby.


 3. Czy w pokojach są łazienki?
  Łazienki znajdują się na każdej z trzech kondygnacji. Na 8-10 osób mieszkających w domku przypadają więc 3 łazienki wyposażone w prysznice. W łazience na parterze znajduje się dodatkowo pralka.


 4. Czy domek jest przyjazny dla zwierząt?
  Tylko dla małych. Za zwierzę obowiązuje dodatkowa drobna opłata. Prosimy o wcześniejszą informację, że zamierzają Państwo zabrać zwierzaka.


 5. Ile osób może mieszkać w domku?
  Domek pomieści od 8 do 10 osób.


 6. Czy domek jest całoroczny?
  Tak! W domku jest ‚koza’, która ogrzewa cały dom. Nie zmarzną też Państwo w stopy, bo wszędzie umieściliśmy ogrzewanie podłogowe :)


 7. Co można robić w domku w czasie wakacji?
  Więcej o atrakcjach w czasie wakacji, przeczytaj w sekcji atrakcje.


 8. Co można robić w domku zimą?
  O zimowych atrakcjach czytaj w sekcji atrakcje.